Luxury Camp Grabce Towarzystwo, Polska

Termy Mszczonów

Niespełna 4 km od ośrodka domków Luxury Camp znajdują się słynne Termy Mszczonów. To nowocześnie wyposażony kompleks basenów, stanowiący atrakcję Mazowsza dla Gości w każdym wieku. Mszczonowskie termy są zasilane wodą o temperaturze od 26 do 34◦C, eksploatowaną z głębokości ponad 1600 m.

Mszczonowskie termy – wodne rozrywki

Wizytę w Termach Mszczonów polecamy miłośnikom wodnych przygód i poszukiwaczom głębokiego relaksu – doskonałe chwile spędzą tu zwłaszcza całe rodziny.

W ofercie kompleksu znaleźć można dwa całoroczne baseny termalne, w tym jeden wewnętrzny, które wyposażone zostały w dysze do hydromasażu karku oraz podwodne dysze ścienne. Sercem ośrodka jest zewnętrzny basen rekreacyjny o powierzchni 450 m2 i głębokości 120-140 cm. Jego atrakcje – sztuczna rzeka o wartkim nurcie, gejzery powietrzne, ławeczki i leżanki napowietrzające oraz zespół zjeżdżalni: rynnowa o długości 60 m oraz prosta o długości 12 m zaspokoją potrzeby największych amatorów wodnych szaleństw.

Kolejną z atrakcji parku wodnego w Mszczonowie jest zewnętrzny basen sportowy (głębokość 135-180 cm) o wymiarach 25 x 12,5 m z sześcioma słupkami startowymi oraz widownią. Dopełnieniem oferty term jest czynny w sezonie, zewnętrzny brodzik o głębokości 20-30 cm, zapewniającej maluchom bezpieczną i beztroską zabawę. Basenik stworzony z myślą o najmłodszych gościach kompleksu wyposażono w mini zjeżdżalnię i fontannę, które dostarczą maluchom mnóstwo frajdy.

Ogrom atrakcji Term Mszczonów

Kompleks Termy Mszczonów oferuje ponadto dostęp do:

  • sauny,
  • groty solnej,
  • boiska do siatkówki plażowej,
  • placu zabaw dla dzieci,
  • i wielu, wielu innych atrakcji.

Termy Mszczonów do wodnych zabaw zapraszają codziennie od 9:00 do 21:00.

Szczegółowe informacje o cenach biletów dostępne na stronie: www.termy-mszczonow.eu